Strona z systemem trackingu

Firma Cargonet miała dla nas nietypowe zadanie - strona z systemem trackingu. W IMENT zawsze podejmiemy się takich zadań!

Cargonet, to firma działająca na rynku ponad 25 lat. Przy dużej liczbie klientów, firma postanowiła na ułatwienie sobie pracy. Celem była strona z systemem trackingu. Dzięki temu strona spełnia dwie funkcje:
• funkcję wizerunkową - atrakcyjną wizualnie wizytówkę
•funkcję praktyczną - system trackingu pozwala na łatwiejsze zarządzanie klientami

Po wielu konsultacjach z klientem, stworzyliśmy spójny wygląd strony który pasuje do wizerunku firmy. Gdy jeden z naszych pracowników - Eryk, przenosił wizualizację na działającą stronę, Bartosz zajął systemem śledzenia paczek. Tracking to bardzo prosty system. Klient otrzymuje identyfikator, który może wpisać na stronie i otrzymuje informacje o położeniu jego przesyłki. Jako IMENT zaimplementowaliśmy taki system na stronie CargoNET. Po testach potwierdzających działanie systemu, przeprowadziliśmy szkolenie dla firmy. Wytłumaczyliśmy działanie systemu oraz przekazaliśmy wiedzę na temat tego jak sprawnie zarządzać tym systemem. Tracking to bardzo przydatne narzędzie - korzystają z tego wielkie firmy kurierskie, ale jest to na tyle prosty system, że mogą korzystać z niego również mniejsi dostawcy.

Klient

CargoNet

Typ projektu

Strona Firmowa

Potrzebowaliśmy strony dla nowo otwartej firmy logistycznej, IMENT profesjonalnie podszedł do sprawy. W krótkim czasie dostaliśmy dokładnie to czego potrzebowaliśmy. Szczerze polecam.

Szymon Sikora - Manager Logistyki, Cargonet

Nasz projekt przypadł Ci do gustu i chciałbyś podobny?