Strona internetowa dla developera

Strona internetowa dla developera to idealna okazja, aby zachęcić klientów do przekonania o jakości firmy. Zobacz nasz projekt dla firmy Marland!

Marland to rzeszowki deweloper. Firma nie posiadała strony, co znacznie wpływało na liczbę potencjalnych klientów - brak strony nie tylko wpływał na brak możliwości znalezienia firmy w internecie, ale również wpływał na jej wiarygodność. Strona internetowa dla dewelopera to ważny element wizerunkowy. Decyzja o zakupie mieszkania, to często dla klienta ważna decyzja życiowa. Ważne jest zaufanie do firmy, a posiadanie strony internetowej buduje wiarygodność.

Tworząc stronę dla Marlandu, skupiliśmy się na zbudowaniu wiarygodności firmy. Na stronie głównej, oprócz standardowego slidera, znajdziemy informację o realizacjach i ofercie firmy. Dodatkowo znajduje się tam blog o aktualnościach, opinie od klientów oraz informacje o współpracy z innymi firmami. Buduje to wyżej wspominana wiarygodność, która jest kluczowa w współpracy z klientem.

Klient

Marland

Typ projektu

Strona Internetowa

Firma IMENT bardzo nam pomogła w rozwoju naszej firmy w internecie. Strona internetowa bardzo pomogła nam w uzyskaniu zaufania od klientów, co miało wpływ na sprzedaż mieszkań. IMENT to specjaliści w swoim fachu, warto im zaufać.

Andrzej Marczydło - właściciel firmy, Marland Developer

Nasz projekt przypadł Ci do gustu i chciałbyś podobny?