Strony internetowe

Zbudujemy dla Ciebie stronę internetową która pokaże wszystkie twoje atuty w najlepszym świetle

Strona wizytówka?

Wizytówka to idealnie rozwiązanie dla firm, które w przejrzysty sposób chcą przedstawić ofertę swojej firmy.

Sklep internetowy?

E-commerce jest najbardziej się rozwijającą metodą sprzedaży. Potrzebujesz łatwy w obsłudze sklep - wykonamy go dla Ciebie!

Dostosujemy się!

Każdy biznes ma swoje potrzeby. Zidentyfikujemy je i dostosujemy stronę do twojej firmy.

about-4

Proces tworzenia

Pierwszym etapem współpracy jest konsultacja.
W współpracy z Tobą lub państwa firmą, zidentyfikujemy cel końcowy strony internetowej. Omówimy szereg pytanń, które należy zbadać i odpowiedzieć na tym etapie procesu projektowania i tworzenia strony internetowej. Pozwoli to na określenie kluczowych kwestii:

• Kim jest klient - czyli do kogo kierujemy stronę?
• Czego klienci oczekują od strony i jak spełnić ich wymagania.
• Główny cel strony - przekazanie informacji czy może e-commerce?
• Porównanie konkurencji

Jest to najważniejsza część procesu tworzenia strony. Określenie celów i porównanie z konkurencją pozwoli na odpowiednie określenie kierunku projektu.
Po konsultacjach i określeniu celów, przechodzimy do etapu gdzie projektujemy układ i wygląd strony. Ten etap zaczynamy od zaprojektowania mapy witryny. Mapa służy do jasnego określenia architektury informacyjnej witryny i wyjaśnia relację między stronami i elementami. Schematy pozwalają na spójnie wizualną budowę strony. Po określeniu mapy możemy zacząć tworzyć makietę projektu. Makieta to prototyp pełniący narzędzie do wizualizacji i doskonalenia produktu. Na początku zajmiemy się makietą lo-fi - nie posiada ona walorów estetycznych, a jedynie wskazuje cechy funkcjonalne strony. Ten etap pozwala na identyfikację potencjalnych wyzwań i luk w projekcie. Po konsultacjach i określeniu celów, przechodzimy do etapu gdzie projektujemy układ i wygląd strony. Ten etap zaczynamy od zaprojektowania mapy witryny. Mapa służy do jasnego określenia architektury informacyjnej witryny i wyjaśnia relację między stronami i elementami. Schematy pozwalają na spójnie wizualną budowę strony. Po określeniu mapy możemy zacząć tworzyć makietę projektu. Makieta to prototyp pełniący narzędzie do wizualizacji i doskonalenia produktu. Makieta nie posiada walorów estetycznych, a jedynie wskazuje cechy funkcjonalne strony. Ten etap pozwala na identyfikację potencjalnych wyzwań i luk w projekcie.
Nudna, pozbawiona życia i przeciągająca się proza rzadko przykuwa uwagę odwiedzających na długo. Treści wizualne zwiększają liczbę kliknięć, zaangażowanie i przychody. Ale co więcej, ludzie chcą oglądać obrazy na stronie internetowej. Obrazy nie tylko sprawiają, że strona wydaje się mniej nieporęczna i łatwiejsza do strawienia, ale także poprawiają przekaz w tekście, a nawet mogą przekazywać ważne wiadomości bez konieczności czytania. Odpowiednia dobrana komunikacja wizualna to sposób na zachęcenie użytkowników do interakcji. Odpowiednio dobrana może zadecydować o sukcesie witryny.
Po zakończeniu procesu projektowego, otrzymują Państwo statyczny projekt graficzny z dokładnym opisem procesu projektowego. Otrzymają państwo informację o zastosowanych rozwiązaniach i dlaczego je wybraliśmy. Po konsultacjach i ewentualnych poprawkach przejdziemy do wdrażania strony na witrynę WWW.
Po akceptacji projektu, przystępujemy do etapu finalnego, tj. kodowania i wdrażania strony internetowej. Wdrożony serwis posiada wszystkie funkcjonalności, efekty, animacje oraz oprogramowanie webowe, stając się tym samym kompletną i w pełni funkcjonalną stroną WWW.
Tworzymy strony łatwe w obsłudze dla klienta, jednak zdajemy sobie sprawę z tego że nie każdy będzie sobie z tym umiał poradzić. Oferujemy usługę opieki nad stroną, tak aby była na bieżąco aktualizowana i treść się nie starzała.
doświadczona agencja marketingowa

Rodzaje stron WWW

Czyli jakie strony możemy zrobić dla Ciebie

Wizytówka to idealnie rozwiązanie dla firm, które w przejrzysty sposób chcą przedstawić ofertę swojej firmy. Jest to świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie.
 • Instalacja WordPress i systemu CMS
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Zapewniona responsywność
 • Wdrożenie narzędzi remarketingowych (Pixel, Google Analitycs)
Jeśli jesteś dystrybutorem lub producentem, który chce w sposób zachęcający przedstawić swoje produkty, katalog produktowy to świetne rozwiązanie. Atrakcyjnie wizualna strona zachęci twoich klientów do sprawdzenia twojej oferty produktowej, co na pewno zwiększy sprzedaż.
 • Instalacja WordPress i systemu CMS
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Zapewniona responsywność
 • Wdrożenie narzędzi remarketingowych (Pixel, Google Analitycs)
Myślisz o rozwinięciu swojego biznesu o sklep internetowy? Teraz jest na to odpowiednia pora! E-commerce jest najbardziej się rozwijającą się metodą sprzedaży. Potrzebujesz łatwy w obsłudze sklep - wykonamy go dla Ciebie!
 • Instalacja WordPress i systemu CMS, integracja z WooCommerce
 • Indywidualny projekt graficzny
 • Zapewniona responsywność
 • Wdrożenie narzędzi remarketingowych (Pixel, Google Analitycs)


Nasze strony internetowe

Tworzenie stron internetowych to nasze główne zajęcie.
Tutaj znajdziesz projekty które stworzyliśmy.
Może znajdziesz tutaj inspirację do tego czego
akurat Ty potrzebujesz?

Sklep Internetowy

Yukana

Strona Internetowa

Tyrepol

Sklep Internetowy

Adwil

Strona Internetowa

ALLKI

Strona Internetowa

CargoNet

Strona Internetowa

Developer Marland

Strona Internetowa

BEConsulting

Strona Internetowa

Pandrador

Nasi klienci

Potrzebowaliśmy strony dla nowo otwartej firmy logistycznej, IMENT profesjonalnie podszedł do sprawy. W krótkim czasie dostaliśmy dokładnie to czego potrzebowaliśmy. Szczerze polecam.

Szymon Sikora - Manager Logistyki, Cargonet

"Z Erykiem, pracowikiem IMENT, kooperowaliśmy wspólnie przez parę lat. W trakcie naszej współpracy przy projektowaniu warstwy graficznej zespołu Pandrador wykazał się ogromnym poczuciem estetyki i zmysłem projektanckim. Potrzebowaliśmy przejrzystej strony internetowej dla ujednolicenia platform na których działamy i przedstawiony przez Eryka projekt spełnił wszystkie kryteria, a ponadto charakteryzuje się niebywałą prezencją i nowoczesnością, co pozwala na niemal nieograniczoną rozbudowę.
Absolutnie polecam!"

Bartłomiej Bardon - Lider zespołu, Pandrador

Firma IMENT bardzo nam pomogła w rozwoju naszej firmy w internecie. Strona internetowa bardzo pomogła nam w uzyskaniu zaufania od klientów, co miało wpływ na sprzedaż mieszkań. IMENT to specjaliści w swoim fachu, warto im zaufać.

Andrzej Marczydło - właściciel firmy, Marland Developer